Reina Selmanaj e Unik Ramadani fitues të turneut “Prizreni Juniors”, për kategorinë U12

  • Maj 08, 2023

Ka përfunduar sot turneu “Prizreni Juniors”, për kategorinë U12, i cili u organizua nga KT Prizreni në bashkëpunim me Federatën e Tenisit të Kosovës, në Prizren.

Tenistja Reina Selmanaj në finale të turneut mposhti tenisten Hana Veseli, me rezultat: 6:4 7:6(10), ndërsa tenisti Unik Ramadani mposhti tenistin Erion Prizreni, me rezultat: 6:3 6:7(3) 10:3.

Urime dhe suksese fituesve!

Share this post