Zahir Rama fitues i ‘Kalaja Seniors 2021’ 35+

  • Qer 14, 2021

Gjatë këtij vikendi është mbajtur turneu ‘Kalaja Seniors 2021’ 35+ në Prizren nga KT Kalaja në bashkëpunim me FTK-në.

Fitues i këtij turneu doli Zahir Rama i cili në finale mposhti Sokol Tiganin.

Urime fituesit e finalistit dhe suksese të gjithëve në garat e ardhshme!

Share this post