Yll Berisha me fitore në Tennispark Open 2021 U16

  • Qer 08, 2021

Gjatë kësaj jave po mbahet turneu i nivelit Tennis Europe ‘Tennispark Open 2021 U16’ në Shkup të Maqedonisë Veriore.

Tenisti jonë Yll Berisha ka arritur të shënoj fitore kundër tenisitit nga Maqedonia Veriore Andrej Tasevski me rezultat të ngushtë 7-6(2) 2-6 6-2.Urime për Yllin dhe suksese në meçet e radhës!

Share this post