Vesa Gjinaj e Tea Nikcevic mposhtin bullgaret

  • Maj 14, 2021

Gjatë kësaj javë po mbahet turneu në kuadër të ITF Juniors ‘Tennispark Open 2021’ J5, në Shkup të Maqedonisë.

Tenistja jonë Vesa Gjinaj bashkë me malazezen Tea Nikceciv ne double kanë arritur të mposhtin dyshen bullgare Liya Penchova dhe Darya Velikova me rezultat 6:3 6:4.

Urime dhe suksese ne xhiron e radhës!

Share this post