Categories
Lajmet

[:sq]”VIP Tournament 2016″[:]

[:sq][:]

[:sq]Sot u zhvilluan lojet e fundit te turneut “VIP Tournament 2016” ne fushat e tenisit ne Germi.
Ne turne morren pjese 22 lojtare nga Kosova dhe jasht Kosoves, dhe u zhvillua me sukses.
Ne finale Patrick Entiene mposhti Mejdi Rexhepin pas nje loje mjaft te mire.
Falenderojm te gjithe pjesemarresit dhe shikuesit.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.