Categories
Lajmet

[:sq]Vesa GJINAJ kaloi edhe xhiron e dyte te turneut ITF “World Tennis Tours J5 Tirana”[:]

[:sq][:]

[:sq]29 maj 2019

Vesa GJINAJ kaloi edhe xhiron e dyte te turneut ITF “World Tennis Tours J5 Tirana” duke u kualifikuar ne çerekfinale.

Ajo sot ne roundin e dyte mposhti kundershtaren e saj Aengi KUONI (SUI) me rezultat 6:3 6:0.

Bravo dhe suksese Veses!

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.