Categories
Lajmet

[:sq]Vesa Gjinaj, është fituese e turneut “Kosova Ladies Open 2018”[:]

[:sq][:]

[:sq]13-vjeçarja triumfoi për herë të dytë në këtë turne.
Në finale, Gjinaj ishte më e mirë se tenistja e cila vjen nga Amerika, Eda Mjekiqi, të cilën e mposhti 2:0 në sete, 7:5 dhe 6:1.

Per foto, KLIKO

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.