Categories
Lajmet

[:sq]Vesa Gjinaj dhe Fresk Sylhasi gjysemfinalist te turneut “U14 Masters Macedonia”.[:]

[:sq][:]

[:sq]Vesa Gjinaj dhe Fresk Sylhasi gjysemfinalist te turneut “U14 Masters Macedonia”.

Master Macedonia eshte turne i fundvitit, ku marrin pjese 8 tenistet me te mire te vitet, ne te cilin per heret te pare do te marrin pjese edhe Vesa me Freskun.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.