Categories
Lajmet

[:sq]Turneu “ Rilindja Open 2019”, po vazhdon garen.[:]

[:sq][:]

[:sq]22 Shtator 2019

Turneu “ Rilindja Open 2019”, po vazhdon garen.

Turneu i organizuar nen klubin e tenisit Rilindja per grupmoshat Adult sot ka zhvilluar garat e dites se trete, me c’rast perfunduan edhe garat gjysmefinale:
-Granit Bajraliu kd Muhamed Zulji 6:0 6:1
-Fresk Sylhasi kd Besart Halimi 7:5 6:1

Neser do te zhvillohet finalja e madhe ku do te ndeshet Granit Bajraliu dhe Fresk Sylhasi.

I urojme suksese finalisteve!

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.