Categories
Lajmet

[:sq]Tenistja Donika Bashota shpallet kampione e turneut “Ladies Open 2019”.[:]

[:sq][:]

[:sq]04 Gusht 2019

Tenistja Donika Bashota shpallet kampione e turneut “Ladies Open 2019”.

Sot ne fushat e tenisit te K.T Prishtina u zhvillua finalja e turneut “Ladies Open 2019”,ne mes te Donika Bashota dhe Vesa Gjinaj.

Tenistja Bashota zuri vendin e pare sot kunder Gjinaj me rezultat 6:4 6:4.

Shume urime per Doniken.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.