Categories
Lajmet

[:sq]Tenistet tane te grupmoshave U12 dhe U14 po marrin pjese ne Albanian Bowl 2019.[:]

[:sq][:]

[:sq]30 mars 2019

Tenistet tane te grupmoshave U12 dhe U14 po marrin pjese ne Albanian Bowl 2019.

Albanian Bowl 2019 po organizohet ne Tirane nga Shkodra Tennis dhe garat jane duke u zhvilluar ndermjet datave 29-31.

I urojme suksese tenisteve tane!

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.