Categories
Lajmet

[:sq]Sot ne paloton e sheshit “Zahir Pajaziti” u mbajte dita e dyte e Tennis Fest 2019.[:]

[:sq][:]

[:sq]22 mars 2019

Sot ne paloton e sheshit “Zahir Pajaziti” u mbajte dita e dyte e Tennis Fest 2019.

Aktivitetet filluan ne oren 10:00 deri 17:00, ku rreth 300 femije paten rastin te i marin hapat e para te sportit te tenisit dhe te argetohen me lojerat e zhvilluara gjate dites.

Falenderojme te gjithe pjesemarresit, dhe sponzoret qe e mundesuan kete ngjarje.

#KomunaePrishtines #BPB #ENRAD #KORPORATARUGOVE #MRKS

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.