Categories
Lajmet

[:sq]Sot fillon kampionati boterore per femra Fed Cup ku per here te pare merr pjese Kosova.[:]

[:sq][:]

[:sq]Selektori dhe kapiteni i skuadres Arben Islami ka zgjedhur keta lojtare:
1. Arlinda Rushiti
2. Edita Raca
3. Fiona Polloshka
4. Anduena Latifi
Dje eshte hedhur shorti dhe ne grup Kosova do te luaj me Malin e Zi, Norvegjine, Morrokon, dhe Mozambique.
Urojme suksese ketyre lojtareve.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.