Categories
Lajmet

[:sq]Semi Kito dhe Meldina Mislimi jane fitues te turneut “Albania Bowl 2019″[:]

[:sq][:]

[:sq]30 mars 2019

Tenistet tane Semi Kito dhe Meldina Mislimi jane fitues te turneut “Albania Bowl 2019” per grupmoshat U12, nderkaq Altea Hajrizi zuri vendin e dyte.

Garat per U14 do te vazhdojne edhe neser ne Tirane.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.