Categories
Lajmet

[:sq]Perfundon turneu EuroKos Open U14[:]

[:sq][:]

[:sq]Eurokos Open u mbyll me ndeshjet me finalisten Vesa Gjinaj në kategorinë femra e cila u përball sot me Forta Morina dhe e mposhti kundërshtaren me rezultatet 2:0 në sete , ndërsa Mal Agushi fiton finalen kundër Melos Nabllani po ashtu me rezultat 2:0 në seta.

Per foto KLIKO

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.