Categories
Lajmet

[:sq]Perfundoi turneu “Drenica Juniors 2019” per kategorine U12, organizuar nga K.T. Drenica[:]

[:sq][:]

[:sq]22 Shtator 2019

Perfundoi turneu “Drenica Juniors 2019” per kategorine U12, organizuar nga K.T. Drenica.

Garat u zhvilluan sot dhe dje ne fushat e tenisit te K.T. Rilindja, ku ne kategorine vajza fituese doli Altea Hajrizi e cila mposhti ne finale kundershtaren Meldina Mislimi me rezultat 7-6(5) 6:3.

Tek djemt vendin e pare e zuri Dasar Ymeri kunder Semi Kitos me rezultat 2-6 6-1 10/8.

Shume urime fituesve dhe pjesemarresve te tjere!

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.