Categories
Lajmet

[:sq]Perfundoi dita e pare e turneut “Rilindja Senior’s +35″[:]

[:sq][:]

[:sq]06 prill 2019

Perfundoi dita e pare e turneut “Rilindja Senior’s +35”, organizuar nga K.T. Rilindja ne fushat e tenisit ne Tokebashqe.

Neser vazhdon dita e dyte dhe finalja e madhe.

Ne gjysme finale do te ndeshen:

– Boyd Mckechnie kd Carl Coupet;
– Patrick Etienne kd Slobodan Petrovic.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.