Categories
Lajmet

[:sq]Perfundoi dita e pare e turneut Rilindja Juniors per kategorine U16[:]

[:sq][:]

[:sq]15 Qershor 2019

Perfundoi dita e pare e turneut Rilindja Juniors per kategorine U16, organizuar nga K.T. Rilindja.

Neser ne finalen e vajzave ndeshen Dea Kuqi kd Rita Miftari, ndersa tek djemt do te zhvillohen garat gjysme finale ne mes te Drinor Shamolli kd Ylli Berisha dhe Fresk Sylhasi kd Diell Mehmedi.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.