Categories
Lajmet

[:sq]Melos Nallbani dhe Forta Morina fitues te turneut Mjeshtri Open 2017 – U12[:]

[:sq][:]

[:sq]Forta Morina ne finale mposhti me rezultat 6:3,6:4 Aja Broqin pas nje loje mjaft te forte me kthesa te rezultatit.
Ndersa, tek meshkujt Melos Nalbani perseri mbron titullin duke mposhtur ne finale Drinor Shamollin me rezultat 6:2,6:2.

Per foto: KLIKO

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.