Categories
Lajmet

[:sq]Kosovaret nesër fillojnë Fed Cup-in[:]

[:sq][:]

[:sq]Tenistet kosovare, nesër më 16 prill, fillojnë kampanjën e Fed Cup 2018 me përballjen kundër tenisteve nga ishulli më i madh i Afrikës, Madagaskari.
Tenistet tona janë tërhequr në të njëjtin grup edhe me nikoqiret e Tunizisë, qipriotet dhe algjerianet, me të cilat do të përballen në ditët pasuese.
Të interesuarit mund t’i ndjekin rezultatet live në https://www.fedcup.com/en/draws-results/group-iii/europe-africa/2018.aspx .

I urojmë shumë suksese vashave tona në Tunis!

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.