Categories
Lajmet

[:sq]Kosova ne Garen Boterore Davis Cup 2017[:]

[:sq][:]

[:sq]Kosova per here te dyte merr pjese ne garen boterore Davis Cup e cila do te mbahet ne Sozopol te Bullgarise duke filluar nga data e neserme.
Ne kete gare do te marrin pjese 15 shtete. Shorti eshte hedhur sot dhe Kosova do te perballet ne grup me Malin e Zi, Irlanden dhe Andorren.
I urojme tenisteve tane suksese ne kete gare.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.