Categories
Lajmet

[:sq]Kombëtarja e Kosovës për grupmoshën U14, po merr pjesë ne Kampionatin Evropian për Junior U14[:]

[:sq][:]

[:sq]Kombëtarja e Kosovës për grupmoshën U14, po merr pjesë ne Kampionatin Evropian për Junior U14, që po mbahet në Most të Çekisë. Kosovën po e përfaqësojnë tenistët:
Vesa Gjinaj, Forta Morina, Drinor Shamolli dhe Melos Nallbani

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.