Categories
Lajmet

[:sq]Kamp me trajnerin e njohur Zoran Ivanisevic[:]

[:sq][:]

[:sq]Perfundoi me sukses kampi me tenistet tane te grupmoshave U14, qe u mbajt me 18 dhe 19 gusht ne fushat e K.T Prishtina.

FOTOT

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.