Categories
Lajmet

[:sq]Ka perfunduar turneu “Rilindja Open- U16”, organizuar nga K.T Rilindja.[:]

[:sq][:]

[:sq]28 prill 2019

Ka perfunduar turneu “Rilindja Open- U16”, organizuar nga K.T Rilindja.

Vesa Gjinaj dhe Diell Mehmedi zuren vendin e pare ne turne, pasi u ndeshen dhe mposhten ne finale tenistet Forta Morina dhe Drinor Shamolli.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.