Categories
Lajmet

[:sq]Ka perfunduar dita e pare e turneu “Peja Juniors U16″[:]

[:sq][:]

[:sq]17 Korrik 2019

Ka perfunduar dita e pare e turneu “Peja Juniors U16”, organizuar nga K.T. Peja.

Sot perfundoi finalja e djemve ku Fresk Sylhasi zuri vendin e pare pasi mposhti ne finale Melos Nallbanin me rezultat 7:5 6:3.

Neser duke filluar nga ora 15:00 do te zhvillohet finalja e vajzave ndermjete Olta Bajramit dhe Aja Broqit.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.