Categories
Lajmet

[:sq]Jeton Hajdari kampion i turneut ” Rilindja Seniors 2019″[:]

[:sq][:]

[:sq]Jeton Hajdari kampioni aktual i Kategorisë 35+ dhe Veteran mbrojti titullin duke mposhtur Vërshim Hatipin me rezultat: 6-1 6-0 në turneut ” Rilindja Seniors 2019″, organizuar nga K.T. Rilindja .

Pas një loje të bukur të treguar nga ana e dy lojtarëve triumfues doli Jeton Hajdari i cili me me elegancë mposhti kundershtarin e tij.


[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.