Categories
Lajmet

[:sq]Forta Morina dhe Drinor Shamolli fitues te EUROKOS Open 2017 – U12[:]

[:sq][:]

[:sq]Forta Morina mposhte Aja Broqin ne finale me rezultat 6:0,3:6,11:9(super tiebreak).
Drinor Shamolli pas nje loje shume interesante e mposhti Melos Nallbanin me rezultat te ngushte 5:7,7:6(6),10:7(super tiebreak).

Fotot nga turneu: KLIKO

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.