Categories
Lajmet

[:sq]Finalja eKampionatit Ekipor 2019 mbahet me date 12 Tetor.[:]

[:sq][:]

[:sq]08 Tetor 2019

Finalja e madhe e Kampionatit Ekipor 2019 do te mbahet kete fundjave me date 12 Tetor.

Klubet qe do te ndeshen ne finale jane K.T. Prizreni (Vendas) dhe K.T. Rilindja (Musafir).

Ju ftojme te e ndiqni live finalen ne Prizren.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.