Categories
Lajmet

[:sq]Ekipa e djemve U-12 ne France[:]

[:sq][:]

[:sq]Përfaqesuesja e Kosovës ne Tenis ne grupmosha U12 per djem udhëtoj për në Dijon të Francës në garat e Summers Cup. E udhëhequr nga trajneri Argjend Lecaj,
Ekipa perbehet nga Bleron Ukehaxhaj, Melos Nallbani, dhe Fresk Sylhasi.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.