Categories
Lajmet

[:sq]Dielli Teb Open 2016[:]

[:sq][:]

[:sq]Sot ne ora 15:00 do te zhvillohet finalja e turneut Dielli Teb Open 2016.
Kampioni i Kosoves Granit Bajraliu do te tentoje ta mbroje titullin dhe luan kunder kampionit te Shqiperise Genajd Shypeja.
Ndeshjen mund ta ndiqni live ne RTK

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.