Categories
Lajmet

[:sq]Dielli TEB Kids 2018[:]

[:sq][:]

[:sq]Kete fundjave me 22-23 shtator, K.T. DielliX ne bashkepunim me FTK-ne do te organizoi turneun “Dielli Teb Kids-2018” per grupmoshat ROG, meshkuj dhe femra.

Turneu do te mbahet ne terrenet e tenisit te Pishines se Germise.

Te gjithe te interesuarit mund te paraqiten per pjesemarrje te organizatori i turneut.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.