Turneu “ Rilindja Open 2019”, po vazhdon garen.

  • Sht 22, 2019

22 Shtator 2019

Turneu “ Rilindja Open 2019”, po vazhdon garen.

Turneu i organizuar nen klubin e tenisit Rilindja per grupmoshat Adult sot ka zhvilluar garat e dites se trete, me c’rast perfunduan edhe garat gjysmefinale:
-Granit Bajraliu kd Muhamed Zulji 6:0 6:1
-Fresk Sylhasi kd Besart Halimi 7:5 6:1

Neser do te zhvillohet finalja e madhe ku do te ndeshet Granit Bajraliu dhe Fresk Sylhasi.

I urojme suksese finalisteve!

Share this post