Tirana Open U18- J5 Tirana

  • Sht 21, 2021

Gjatë kësaj jave po mbahet turneu ndërkombëtar ‘Tirana Open 2021 U18’, J5 Tirana në Shqipëri.

Tenisti Fresk Sylhasi në xhiron e parë ka arritur të mposhtë tenistin nga Italia Claudio Celaj me rezultat të ngushtë në tre sete 7-5 6-7 6-3.

Urime për Freskun dhe suksese në xhiron e radhës!

Share this post