Tenistet tane po marrin pjese ne turneun Bitola Open -U14

  • Maj 29, 2019

Turneu i Tennis Europe, Bitola Open-U14

Melos Nallbani shenoi fitore ndaj Martin Vladeski MKD neser luan ne R16 single dhe çerekfinale ne double.

Drinor Shamolli shenoi fitore ndaj Georgios Saltidis GRE neser luan ne R16 kunder Vrijevic SRB.

Forta Morina KOS / Theodora Kousiou GRE shenuan fitore ne double ndaj Eremina RUS / Moritz GER neser luajne ne çerekfinale kunder Gojkovic/Vaja SRB.

Ju urojme suksese!

Share this post