Sot fillon kampionati boterore per femra Fed Cup ku per here te pare merr pjese Kosova.

  • Pri 11, 2016

Selektori dhe kapiteni i skuadres Arben Islami ka zgjedhur keta lojtare:
1. Arlinda Rushiti
2. Edita Raca
3. Fiona Polloshka
4. Anduena Latifi
Dje eshte hedhur shorti dhe ne grup Kosova do te luaj me Malin e Zi, Norvegjine, Morrokon, dhe Mozambique.
Urojme suksese ketyre lojtareve.

Share this post