“Rilindja Open – A”

  • Kor 11, 2020

11 Korrik 2020

Garat e turneut “Rilindja Open 2020 -Adult” po vazhdojnë.

Aja Broqi nga K.T Peja dhe Vesa Gjinaj nga K.T Rilindja janë finaliste në kategorinë vajza. Broqi mposhti kundërshtaren Rita Miftari 6:1 6:3, kurse Gjinaj mposhti Forta Morinën 6:1 6:1

Tek djemt në gjysmëfinale ndeshen:

Granit Bajrali kd Meldin Mustafi

Melos Nallbani kd Fresk Sylhasi

Suksese garuesve!

Share this post