Përmbyllet ndeshjaKosovë – Nigeri, nesër kundër Lituanisë

  • Qer 17, 2021

Ka përfunduar ndeshja e sotme kundër Nigerisë me rezultat 3-0 me meçe në favor të Nigerisë në kampionatin botëror Billie Jean King Cup 2021.

Nesër me fillim nga ora 11:00 vajzat tona do të përballen me Lituanin ku do të jetë loja e fundit në fazen e grupeve.

Ju urojmë shumë fat dhe suksese!

Share this post