Perfundoi dita e pare e turneut Rilindja Juniors per kategorine U16

  • Qer 15, 2019

15 Qershor 2019

Perfundoi dita e pare e turneut Rilindja Juniors per kategorine U16, organizuar nga K.T. Rilindja.

Neser ne finalen e vajzave ndeshen Dea Kuqi kd Rita Miftari, ndersa tek djemt do te zhvillohen garat gjysme finale ne mes te Drinor Shamolli kd Ylli Berisha dhe Fresk Sylhasi kd Diell Mehmedi.

Share this post