Nina Thaqi e Ervin Doli kampionë të Kalaja Juniors 2021- U12

  • Sht 21, 2021

Gjatë datave 18-19 Shtator 2021 është mbajtur turneu Kalaja Juniors 2021 për kategorinë U12 organizuar nga KT Kalaja në bashkëpunim me Federaten e Tenisit e Kosovës.

Në konkurencën e vajzave fituese është shpallur Nina Thaqi duke mposhtur në finale Learta Muharremin. Ndërsa te meshkujt Ervin Doli në finale mposhti Unik Ramadani duke u shpallur edhe fitues i këtij turneu.

Urime fituesve dhe suksese!

Share this post