Morea Dreshaj kampione në turneun e Maqedonisë në Kumanovë

  • Pri 10, 2021

Sot është mbajtur turneu kombëtar i Maqedonisë për kategorinë me top të kuq dhe të portokalltë në Kumanovë i organizuar nga KT ‘Tumba’. Tenistja nga Kosova, Morea Dreshaj pas një përformance të shkëlqyeshme është shpallur kampione në kategorinë e topit të portokalltë me vetëm një game të humbur në gjashtë meçe. 👏

E urojmë Morean për suksesin e arritur, duke i uruar suksese në turnet e radhës!👏👏💪🎾🇽🇰

Share this post