Melos Nallbani e Olta Bajramaj kampion të ‘Kalaja Juniors 2022’ – U18

  • Kor 31, 2022

Gjatë fundjavës është mbajtur turneu “Kalaja Juniors 2022” për kategorinë U18, organizuar nga KT Kalaja në bashkëpunim me Federaten e Tenisit të Kosovës.

Në konkurencën e vajzave fituese është shpallur Olta Bajramaj duke mposhtur në finale tenisten Meldina Mislimi.

Ndërsa te meshkujt fitues doli Melos Nallbani i cili në finale eleminoi tenistin Arbin Koro.

Urime fituesve dhe suksese!

Share this post