Melos Nallbani dhe Forta Morina fitues te turneut Mjeshtri Open 2017 – U12

  • Gus 28, 2017

Forta Morina ne finale mposhti me rezultat 6:3,6:4 Aja Broqin pas nje loje mjaft te forte me kthesa te rezultatit.
Ndersa, tek meshkujt Melos Nalbani perseri mbron titullin duke mposhtur ne finale Drinor Shamollin me rezultat 6:2,6:2.

Per foto: KLIKO

Share this post