Learta Muharremi fituese e turneut “Prishtina Juniors”, për kategorinë U14

  • Maj 18, 2023

Ka përfunduar turneu “Prishtina Juniors”, për kategorinë U14, i cili u organizua nga KT Prishtina në bashkëpunim me Federatën e Tenisit të Kosovës, në Prishtinë.

Tenistja Learta Muharremi në finale të turneut mposhti tenisten Nina Thaqi, me rezultat: 6-1 6-0

Urime dhe suksese!

Share this post