Kosova national U-12 team – Summer Cup , Sofje 2016

  • Kor 26, 2016

Kosova po merr pjese ne Tennis Europe Nations Challenge by HEAD per here te dyte. Kesaj radhe ne Summer Cups.
Ekipa e vajzave sot u nis per Sofie te Bullgarise qe te luaje ne kete turne nderkombetare.
Ekipa e vajzave perbehet nga treshja Vesa Gjinaj, Aja Broqi dhe Forta Morina.
Selektori i tyre eshte Kreshnik Arifi.
I urojme vajzave suksese nga e nesermja ku do te luajn ndeshjet e para.

Share this post