Ka perfunduar dita e pare e turneut “Rilindja Open U16”

  • Pri 27, 2019

27 prill 2019

Ka perfunduar dita e pare e turneut “Rilindja Open U16”, organizuar nga K.T. Rilindja.

Sot u zhvilluan garat qerekfinale M&F, ndersa neser do te zhvillohen gjysmefinalet dhe finalja e madhe.

Ne gjysmefinale vajza neser perballen:

-Vesa Gjinaj kd Dea Kuqi
-Forta Morina kd Aja Broqi.

Ne gjysmefinale djem neser perballen:

-Diell Mehmedi kd Jon Jakupi
-Fresk Sylhasi kd Drinor Shamolli.

I urojme suksese garuesve!

Share this post