K.T. Rilindja mposhti K.T. Kalane 3:1 ne garen çerekfinale te Kampionatit Ekipor 2019

  • Qer 23, 2019

23 Qershor 2019

Sot ne fushat e tenisit ne Prizren K.T. Kalaja priti K.T. Rilindjen per tu perballur ne garat çerekfinale te Kampionatit Ekipor 2019.

K.T. Rilindja mposhti K.T. Kalane me rezultat 3:1, pas garave single dhe double si me poshte:

– Granit Bajraliu kd Durim Morina (single) 6:4 6:2
-Festim Ibrahimi kd Arbin Koro (single) 6(3):7 4:6
– Arian Ibrahimi kd Alp Zenelaj (single) 6:0 6:0
– Granit Bajraliu & Arian Ibrahimi kd Durim Morina & Arbin Koro 6:3 6:2.

Share this post