Gresi Bajri fituese e turnet Mjeshtri Juniors U14

  • Maj 25, 2019

25 maj 2019

Ka perfunduar dita e pare e turneut “Mjeshtri Juniors 2019” per kategorine U14, organizuar nga K.T Rilindja.

Ne finale tek vajzat sot arriten Forta Morina dhe Gresi Bajri, nderkaq vendin e pare e zuri Gresi Bajri nga Shkodra pasi mposhti Forta Morinen me rezultat 6:3 6:2.

Finalja e djemve ne mes te Drinor Shamollit dhe Jon Jakupit do te zhvillohet neser ne oren 10:00.

Share this post