FORTA MORINA MPOSHT MAQEDONEN

  • Qer 17, 2021

Gjatë kësaj jave po mbahet turneu ndërkombëtar ‘Crna Reka Open 2021’ U16 në Kavadarci të Maqedonisë Veriore.

Tenistja jonë Forta Morina pas një loje të gjatë ka arritur të mposhtë tenisten nga Maqedonia Veriore Ana Mitevska me rezultat 2-6 6-2 6-4.

Shumë urime për Forten dhe suksese në xhiron e radhës!

Share this post