Erion Prizreni zuri vendin e dyte ne turneun MTP Open -2018 per kategorine Red

  • Tet 16, 2018

Kane filluar garat e turneut “MTP Open-2018”, te cilat po zhvillohen ne Shkup-Maqedoni.

Dje u mbajten garat per grupmoshat ROG, ku tenisiti yne Erion Prizreni zuri vendin e dyte pasi ne finale u mposht nga Kampioni Serbe pas nje loje shume te ngushte me rezultat 6:5.

Garat e turneut po vazhdojne tutje me kategorine Orange, Green, U15 dhe Senior, ku po marrin pjese edhe perfaqesues tjere nga Kosova.

Share this post