EDHE UNIK RAMADANI ME FITORE NË TURNEUN NDËRKOMBËTAR ‘TIRANA OPEN U12’

  • Pri 07, 2021

➡️Tenisti nga Kosova, Unik Ramadani sapo ka mposhtur lojtarin nga Greqia, Nikos Mitropoulos me rezultat 6-3 6-2 në turneun ndërkombëtar të nivelit Tennis Europe ‘Tirana Open U12’. Uniku njëherit është edhe lojtari më i ri në moshë në këtë turne.

Të lumtë Unik dhe suksese në meçet e ardhshme!👏👏🎾

Share this post